BURÇLARIN YILLIK GENEL YORUMLARI

 2017 BURÇLARIN YILLIK GENEL YORUMLARI

 

Merhaba:2017

burclarinyillikgenelyorumlari-basa

Astroloji biliminin ön görüleri dikkate alınarak 2017 yılının burç yorumları yaşam sürecinizi şekillendirmeniz ve planlamanızda yol gösterme görevini üstlenmesi için detaylı incelemeler sonucunda hazırlanmıştır.

1 Ocakta Mars/Neptün kavuşumu aydınlanma ve deneyim kazanma yılının başlangıç  ayı olarak tanımlayabiliriz.Yaratıcı zekanızla olumsuzları olumlu yöne çevirebileceksiniz.Değişim rüzgarı geleceğinizi inşa etmeye başlamış bulunmaktadır.Yarım kalmış yada beklemede kalan tüm konuların çözüme ulaşması için fırsatlar elde edeceksiniz.

26 Şubat Balık burcunda güneş tutulması yılın en güçlü ve etkili tutulmasıdır.Mars/Uranüs/Neptün kavuşumu üzeriniz de baskı,otorite,enerji yükselmeleriyle etkisini hissettirecek.Doğrularla yol almak isterken yanlışlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.Bu tutulma Mart ayı ve Nisan 19 kadar etkileri sürecek.

21 Ağustos Aslan burcunda gerçekleşecek güneş tutulması pek çok konuda cevap bulamadığınız sorunların çözümüne yardımcı olup,birazda olsa nefes almanız için güneş enerjisini olumlu yönde hissettirecek.Yapınızı güçlü kılan özelliklerinizle yeni başlangıçlara doğru yol almaya devam edeceksiniz.

Ay Düğümleri:2017 yılında ay düğümleri 10 Mayısta (aslan/kova) ekseninde olacak.Güneş/Ay tutulmaları kadersel alanlarınızı etkileyip,değişime hazırlayacak.Boğa,Aslan,Akrep,Kova burçları üzerinde etkili olacak.

 

 2017 yılında  Yükselen Burçlarda  Önemli Gelişmeler

 Koç Burcu: Sosyal alanda başarı ve kendini rahat ifade etmekte özgür olacak.İleriye dönük plan ve projeleri için şanslı bir yıl içindeler.

Boğa Burcu: Yeni fırsatlarla geçmişi geçmişte bırakarak geleceklerini yeniden inşa etmeye başlayacaklar.Değişimi kabul edip,çabuk motive olacaklar.

İkizler Burcu: Uzun bekleyişin ardından iş ve sosyal alanda fark edilecekler.Bulundukları girişim alanlarında başarılarının altına imzalarını atacaklar.

Yengeç Burcu: Ruhsal güçlenmeyle birlikte özgüven duygularında artış yaşayacak.Sosyal alanda ve yaşamlarında radikal kararlar alıp,cesaretleriyle şaşırtacaklar.Hem aşk hem de iş hayatlarında güzel gelişmeler yaşanacak.Hayal dünyasından çıkıp,gerçeklerle yol alacaklar.

Aslan Burcu: Kendini ileriye taşıma isteği ve paylaşımcı,koruma iç güdüsüyle hareket edecekler.Arayış içinde olmaları yeni bir oluşuma sürükleyecek.

Başak Burcu: Plan ve projelerini harekete geçirmek için yardım almak zorunda kalacaklar.Paylaşım içinde olmaları kazançlarına kazanç katacak.

Terazi Burcu: En şanslı dönemi bu yıl olacak.Kendilerine özgüven aşısı aşılanacak.Sosyal alanda fikir alışverişinde bulunup,bekledikleri imkanları elde etmenin mutluluğunu yaşayacaklar.

Akrep Burcu: Sezgisel güçlerinde artış olayları önceden hissedip,önlem alacaklar.Diğer önemli etken enerji yükselmeleri yaşayıp,öfke yerine sabırlı davranışlar içine girmesi süreci rahat geçirmesine yardımcı olabilir.

Yay Burcu: Yeni fırsat arayışı içine girecekler.Geçmişin hesaplarını kendileriyle yüzleşme içine girerek artısı ve eksisiyle kapatacaklar.Olgunlaşma ve deneyim kazanmış olarak yaşamlarında değişiklik yapacaklar.

Oğlak Burcu: Yeni bir iş alanlarında fırsatlar yakalayıp,o yönde ilerleme kararları alacaklar.Karamsar düşüncelerden arınıp,değişimi kabul eden burçlar arasındadır.

Kova Burcu: Bu yıl medya ve sosyal alanda yeni iş fırsatlarıyla keşfedilecekler.Aşk ve şans,şöhret hepsi bir arada bonus yılı olabilir.

Balık Burcu: Kökten değişim içine giren  burçlar arasındadır.Değişimi kabul etmekte zorlanabilir.Kontrolsüz öfke patlamaları yaşayabilirler.Bu durumdan en az zararla çıkmaları için olay ve durumlar karşısında sakin kalıp,kontrolü elden bırakmamalıdırlar.Araştırmacı yönünü kullanıp,farklı alanlara yönelebilirler.

Evrenle sürekli iletişim halinde olup, bol bol dua etmeli manevi tarafımızı şifalandırmalıyız…

Yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle…Sevgiler…..

 

 

Merhaba:2016

burclarinyillikgenelyorumlari-basa

Astroloji biliminin ön görüleri dikkate alınarak 2016 yılının burç yorumları yaşam sürecimizi şekillendirmemiz ve planlamamızda yol gösterme görevini üstlenmesi için detaylı incelemeler sonucunda hazırlanmıştır.

Jüpiter bu yıl Başak burcunda başladığı hareketini 9 Eylül’de tamamlayacak. Bu süreç duygusal anlara şahitlik edecek. Kalplere aşk yükleyip, aile olma arzusunu gerçeğe çevirecek. Birliktelikler evlilikle sonuçlanıp, hayata mutlu adımlarla yürüyecekler. İş fırsatları ve kariyer planlarınız olumlu yönde ilerlerken yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Değişim rüzgarına uyum sağlayacaksınız. Terazi transiti boyunca geçmiş ve geleceğe yolculuk yapıp, sevgi, merhamet arasında denge kurmanız için çalışacak. Manevi değerlerimizi hatırlatıp, paylaşımcı ruhumuz ön planda olacak. Jüpiter’in yönettiği Yay burcu 23 Mart-26 Mayıs’a kadar olan zamanda iş ortamında kariyer planlarınızın gerçekleşmesi için fazlası ile güç harcamak zorunda kalacaksınız. İlerleyen günlerde geri dönüşümü başarı ödülü olacaktır.

Jüpiter ile etkileşimde bulunduğu evde Satürn 23 Mart-26 Mayıs’a kadar olan bu süreç motivasyonumuzu güçlendirecek. Şans kapıları efor harcayıp, iş arayışı ve kariyer beklentisi olanlara açılacak. Neptün 17 Haziran’da açı yapacak. Yılın ilk önemli acısı Temmuz ayına kadar sürecek. Geçmişle yüzleşip, yaptığımız hatalarımızı ve eksiklerimizi test etmemizi sağlayacak. Eksi ve artılarımızı gözden geçirip, çözüme ulaşması gereken konuları düzeltmek için zaman yaratacak. Satürn’le oluşacak pozitif açılardan biri Uranüs’te gerçekleşecek. Evrende var olan pozitif enerjiyi çevremize ve bize pozitif olarak aktaracak. Sevgi ve yardımlaşma duygularımızı besleyecek.

Pluto yıl içinde iki kez 16 Mart-25 Haziran’da olumlu açılar yapacak. Kendi geminizin kaptanı olarak rotanızı belirleyip yeni sorumluluklarla birlikte projelerinizi hayata geçirmek için yola devam kararları alacaksınız. Uranüs’le mücadeleci bir açı yapacak olan Jüpiter-Uranüs etkileri yılın son günlerinde gerçekleşecek. Jüpiter özgürlüğü, Uranüs bağımsızlığı için bir araya gelecekler. Her iki gezegen hareketi sosyal alanda güç savaşlarının yaşanmasına sebep verecek. Hazırlıksız yakalayıp, iş hayatlarınızda zorlanabilirsiniz. Bu durumdan en az zararla çıkmanız için olay ve durumlar karşısında sakinliğinizi ve kontrolünüzü elden bırakmamalısınız. Uranüs Koç’taki transiti eski düzeni geride bırakıp, yenilenmenizi ve durumlar karşısında sakinliğinizi ve kontrolünüzü elden bırakmamalısınız. Uranüs Koç’taki transiti eski düzeni geride bırakıp, yenilenmenizi ve dış görünüşünüzü değiştirme etkisi yaratacak. Sezgi gücünüzde yükselmeler olacak. Olay ve durumları önceden fark etmenizi sağlayacak. Keşfedilmeye hazır olan yetenekler bu dönemde ortaya çıkacak. Çözümsüz olaylara hızlı çözümler üretebilirsiniz. Sadece bir şeye odaklı olmamalısınız. Araştırmacı yönümüzü kullanıp, farklı alanlara yönelebilirsiniz. Spor ve yürüyüş gibi aktiviteler enerjik hissettirecek.

Neptün yolculuğunu Balık burcunda bitirecek. Hayalperestliğin ve idealizmin etkisi altında bırakacak. Sanatsal işler yapanlar için ilham kaynağı olup, verimli döneme imza atacaklar.

Hayalleriniz hayata tutunmanızı sağlayarak gayret ve umutla devam etmenizi sağlayan itici gücünüzdür. Bu süreçte gerçeklerle hayallerinizi birbirinden ayrı tutmalısınız. 13 Haziran-19 Kasım tarihlerinde Retro harekette olup, söz konusu etkiler azalacak.

Pluton hareketini bu yıl Oğlak burcunda başlatıp, Oğlak burcunda tamamlayacak. Duygularınızda iniş ve çıkışlarınızı etkileyip, duygusal değişimlerimizle birlikte beklentilerinize cevap arayacaksınız. Ruhsal gelişiminizi destekleyecek güç takviyesi almalısınız. 18 Nisan-26 Eylül arasında Retro hareketi dışında 16 Mart-26 Haziran tarihlerinde Jüpiter’le yapacağı açılarla zenginleştirici gücün etkisi bolluk ve bereketi getirecek. Maddi gelişme açısından uygun bir atmosferde nefes almamızı sağlayacak. Her durumda kazançlı olmanız için üstüne düşen görevini tamamlayacak.

Merkür’ün Retro kuşağı bu yıl toprak elementini temsil eden burçlara geçiş yapacak. Bekleyişler, gecikmeler bur dönemde olacak. Finansal açıdan etkileyip, ekonomik dengelerin bozulmasında belirleyici olacak. Teknoloji ve internet üzerinde de etkili olup, iletişimde zorlanmalar yaşanacak. İş planlarınızı yapacağınız girişimleri erteleyip, sürecin iyileşmesini beklemeliyiz.

Yıla Akrep burcunda başlayacak Mars bu yıl Retro hareketi 2 Ağustos’a kadar Yay burcunda kalacak. Akrep ve Yay burçları hareketli bir dönem içerisinde olup, özsel aydınlanma evresi içinde yaratıcı kapasiteleri gelişecek. Pozitif duygularla yükselmeler yaşanacak. Radikal kararlar alınması bu tarihlerde olacak. Kökten değişim için değişimi kabul edeceğiz. Evrenle sürekli iletişim halinde olup, bol bol dua etmeli manevi tarafımızı şifalandırmalıyız…

Bu yıl tüm güzellikler dünya insanlarıyla birlikte olsun…