HÜLYA GÜN KİMDİR?

hulya-gun-astroloji-uzmani-fotoÇocukluk yıllarında başlayan Astroloji Bilimine karşı merakının yanı sıra aile içerisinde geleneksel olan Fıkıh ve Tasavvuf İlimleriyle beraber Osmanlıca’yı da kadı dedesinden miras aldı. Gene o yıllarda aile bireylerinin farkına vardığı güçlü sezgileri ve bu bilimlere yatkın oluşu onun bu yolda ilerlemesi  için teşvik nedeni oldu.

Hülya Gün, eğitimine yirmi yıl önce Astroloji, Evrensel Enerji ve Psikoloji Bilimleri üzerine,13 Bilim ve İlim Keşişlerinden eğitim almak için Fas yolculuğuna çıkarak başladı. Dört sene Fas’ta sürdürdüğü öğrenim hayatını tamamladıktan sonra, Astroloji Bilimi ile Evrensel Enerjiler üzerine araştırma ve deneyim kazanmak için Mısır’a gitti. Altı yıl süren eğitimler sonunda sezgi güçlerinin gelişmesiyle birlikte profesyonel  iş hayatına başlamaya karar verdi.

İlk olarak 1993 yılında başladığı serüvende Show tv ekranlarında izleyicilerinin karşısına Astrolog olarak çıktı ve bu süreçte bilgilerini onlarla paylaştı. Hemen arkasından yine 1994 yılında Show tv ekranlarında magazin haberi olan Medyumların Tartışması adlı programa Astrolog olarak katıldı. Kendini daha fazla geliştirmek amacıyla İstanbul Fakültesi Beşeri Bilimlerden Sosyoloji bölümünü bitirdi.

Mesleğine adadığı yirmi yılın büyük bölümünü, Astroloji ve Evrensel Enerjiler üzerine araştırmalar yaparak kendini hep ileriye taşıyarak geçirdi.2013 yılında Star tv ekranlarında Melek Baykal’ın programına canlı yayın konuğu olarak Astroloji konusunda bilgilerini paylaştı. Aynı yıl Showmax’ta Aylin Çoşkun’un sunduğu Sabah Kuşağı adlı programa katılarak Astroloji ve Evrensel Enerjiler konularında deneyimlerini aktardı.Bugün hala bilgi ve tecrübelerinin kazandırdıklarıyla yoluna Astrolog ve Enerji Uzmanı olarak devam etmektedir.