OLUMLAMALAR

basaOlumlama bir çeşit insanın kendi kendine istediği duyguları ve düşünceleri aşılamasıdır. Olumlama cümleleri doğrudan bilinçaltımızı etkileyerek kendi kendimizi olumlu yönde etkilemeyi amaçlar.

Yaşadığımız olumsuzluklar, negatif tecrübeler zamanla düşünce tarzımızı ve davranışlarımızı etkileyen basma kalıp haline dönüşürler. Bilincimize ve bilinçaltımıza kaydolan bu negatif etkiler olumlu hale çevrilmedikçe yaşantımızın her alanını olumsuz olarak etkisi altına alacaktır. İstenilen değişim bir olumlamanın defalarca tekrar edilmesi ve bilinçaltında önceden var olan olumsuz tecrübelerin değişmesi ile sağlanır. Evrende var olan her şey birer enerjidir.

Çekim yasası gereği benzer enerjiler birbirini çekeceğinden olumlama ile bilinçaltımızdaki mevcut inancın kendisine uygun olanı çekmesiyle daha mutlu, huzurlu, başarılı, tüm güzellikleri içinde bulunduran bir hayatı oluşturmuş oluruz. Olumlamalar ile hayatınızda mucizeler yaratarak beklentilerinizi gerçekleştirmek mümkündür. Her birine doğru cümleler kurarak pozitif olumlamaları kendinize çekersiniz.

 

Örnek bir çalışma ile olumlamayı gerçekleştirelim.

17.11.1982
AY : 17 Kasım
GÜN : Çarşamba
SAAT : 2 Gündüz
TARİH : 1982
BURCU : Akrep akrep-olumlamalar-ornek
YÜKSELEN : Balık balik-olumlamalar-ornek
AŞK RENGİ : Pembe olumlular-ilkornek

Mum enerjisinde harekete geçirerek pembe bir mumla güzel ve mükemmel aşkı pozitif olumlamalar ile kendinize çekebilirsiniz.

Uygulama:

Mum gündüz vakti belirlediğiniz mekanda 3 dakika yanar. Uygulamanın yapıldığı alanda pencere, kapı açık tutularak yanan mumun hava ile teneffüsü sağlanır. Mum yanarken siz açık olan pencerede ayakta evrene doğru seslenerek ‘’Mükemmel aşkı kendime çağırıyorum. Aşkın çekim gücüyle doluyum. Hayatımdaki güzel aşka teşekkür ediyorum. ‘’ Niyeti üç kere söylemeniz yeterli. İsteyenler sonuna (Allah’a şükrediyorum) ekleyebilir. İnançla ilgili olduğu için tercihi size bırakıyorum. Bu uygulamayı dört hafta tekrarlayınız. 21 günün sonunda enerji titreşimleri birleşerek oluşumların zeminini hazırlar.

Örnek2 çalışma ile olumlamayı gerçekleştirelim.

04.12.1987
AY : 4 Aralık
GÜN : Cuma
SAAT : 9 Sabah
TARİH : 1987
BURCU : Yay yay-olumlamalar-ornek-2
YÜKSELEN : Oğlak oglak-olumlamalar-ornek-2
AŞK RENGİ : Koyu Mavi koyumavi

Mum enerjisini de harekete geçirerek mavi bir mumla para ve gücü pozitif olumlamalar ile kendinize çekersiniz.

Uygulama:

Mumu gündüz vakti belirlediğiniz mekanda 4 dakika yakın. Uygulamanın yapıldığı alanda pencere, kapı açık tutularak yanan mumun hava ile teneffüsü sağlanır. Mum yanarken siz açık olan pencerede ayakta evrene doğru seslenerek; ‘’Parayı hayatıma alıyorum. Paranın gücüyle zenginim. Para hayatımda teşekkür ediyorum.’’ Niyeti üç kere söylemeniz yeterli. İsteyenler sonuna (Allah’a şükrediyorum) ekleyebilir. İnançla ilgili olduğu için tercihi size bırakıyorum. Bu uygulamayı dört hafta tekrarlayınız. 21 günün sonunda enerji titreşimleri birleşerek olumlu zemini hazırlar.