RÜYALARIN SIRRI

ruyalarinsirri-1-İnsan günün üçte bir saatinde bedenini dinlenmeye alarak uykuda geçirir. Bu zaman içerisinde ruh diğer boyuta yolculuğa çıkar. Bilinçaltı ruhun yaşamının tümünü seyir defterine yazar. Diğer boyuttaki yaşanan birkaç dakikanın toplamı rüya olarak adlandırılır.

Her insan rüya görür. Bir bölümünü hatırlamaz ya da görmüyorum diyerek konuşuruz. Zaman içerisinde yaşanan olay veya durumlarda bilinçaltımız yaşam notlarını hatırlatarak ruhumuz görüntüleri ile okumaya başlar. Daha önce tekrar yaşadığımızı düşünürüz. Şaşırır ya da bir anlam veremeyebiliriz. Gerçeğinde rüyalarda yaşanmış hayata dair mesajlar olay ve durumların habercisi olurlar.

Rüyalarda şekiller, olaylar, renkler ve isimler de var ise kelime anlamları ile tümü yorumlanır. Yorumcu bilgi zenginliğinin yanında deneyimlerini de ortaya koyarak tarafsız rüyalarınıza yorumlar yaparak rehberlik eder.

ruyalarinsirri-2-

 

 

 

RÜYA TÜRLERİ

1-Bilinçaltı Rüyaları: Ruhu ve zihni fazlasıyla meşgul eden sorunları bilinçaltımızda iz bırakır. Ya da gün içerisinde yaşanan konu, olay veya fikirler bu rüyaların görülmesine sebep olur.

2-Sıkıntılı Rüyalar: Bu tür rüyalar kişilere huzursuzluk vererek uyku düzenini bozar. Ruh ve beden sağlığınızı etkileyerek yaşamınızı zorlaştırır.

Yatmadan önce dua etmek, yatak odanızın bir köşesine lavanta ve funda tohumu ya da şeffaf kuvars (rüya taşı) koymak bu rüyalara engel olacaktır. Gördüğünüz rüyayı suya anlatın. Sizin rahatlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca gününüzü pozitif ve enerji dolu geçirmenize yardımcı olacaktır.

3-Haberci Rüyalar: Sezgilerinizin güçlü olduğu dönemlerde gelecekte yaşayacağınız olayların habercisidir. Bu tür rüyalar yaşam sürecinize ışık tutan rüyalardır.

ruyalarinsirri-3-4-İstihare ile Görülen Rüyalar: İslam dininin gerektirdiği bazı dualar ve kaidelerle uygulanan rüyalardır. Bu rüyalar yaşamdaki dileklerinize cevap almak amacıyla uygulanır. İstihareye bir başkası sizin için yatabilir. Kişi tarafsız olamayacağı için geçerli bir usuldür. Rüyada görülen renkler, semboller gibi tüm detaylar dileklerin neticesine net cevap vermek için önemlidir.