ŞANS TILSIMLARI

sanstilsimlari-basiKainatta var olan her şey bize enerji yayar. Varolmuşluk, saf enerjiden oluşmaktadır. Bu felsefeyi bize Kuantum bilimsel olarak kanıtlamıştır. Eski uygarlıklarda yaşamış bilge insanlara göre, ‘’Önce enerji oluşur, sonra enerji maddeyi yaratır.’’ Düşüncesi hakimdi.

Günümüzde de bu bilgileri destekleyen kuantum mekaniği ve atom fiziği, elektronlar ve enerjiler arasındaki kozmik bağı bize kanıtlamaktadır. Geçmişte yaşamış insanların kullandıkları eski eşyalar, bu felsefeyi detaylı bir şekilde anlamamıza olanak vermektedir.

İkinci bir bakış açısına göre de duru görü yöntemi, nesnelerin yaydıkları iyi kötü enerjilerin de olduğunu ve bu enerjilerin etkilerini fark etmemize ışık tutar. Diğer bir bakış açısına da parapsikolojik diye bildiğimiz bilim dalı olan psikometri, psişik arkeolojide kullanılan bir yöntemdir ve nesnelerin enerjilerini okumamıza yardımcı olur. Bu felsefeye göre her nesne, etrafında var olan enerjileri kaydeder. Metafizik yeteneği olanlar ise o nesnelere dokunarak nesnelerin geçmişlerine ait yaşanmışlıklarını görmektedirler. Gizemli gibi hissedilse de aslında oldukça basit bir yetenektir ve birkaç deneyimle bizler de bu yeteneğimizi geliştirebiliriz…

Günümüzde kullandığımız özel nesneler şans nesnelerine dönüştürülebilir. Bu nesneler bize şans, uğur, para, aşk enerjisini kendi potansiyel enerjimizle birleştirerek yaşam sürecimize farklı bir pencere açabilir. Örneğin; Nar tohumunu bereket getirmesi için mor bir kase içerisinde evde ya da çantamızda taşımayı şans nesnesi olarak yaşamımıza ekleyebiliriz.

Astrolojideki dört element gruplarına den gelen burçların da her yıl gezegen hareketleri ile birlikte belirli dönemlerde şanslı oldukları zamanlar vardır. Ana burcun yıl içerisinde dört şanslı ayları ve yükselen burcunda üç şanslı ayları bulunmaktadır. Horoskop üzerinde farklı ikon sembollerle ve nesnelerle burçların şanslı aylarında aşk, para, bereket, mutluluk, huzur gibi pek çok evrende var olan enerjileri, nesnelerin üzerine kendi enerjimizle etkin hale getirebilir, yaşam sürecimizdeki dileklerimize olumlu yönde cevap bulabiliriz. Şans nesnesi seçiminde plastik olmamasına dikkat etmeniz önemli tavsiyelerim arasındadır. Astroloji horoskopunda uygulanabilen toplam 212 adet ikon sembol harita bulunmaktadır. Bunlardan üç tanesini uygulamalı olarak sizlerle paylaşıyorum.

Horoskop sıralamasında yer alan burçların şans tılsımlarında birinci ikon çalışması.

Örnek:

KOÇ BURCU İÇİN AŞKA MEKTUP GÖNDER

kocburcu-aska-mektup
NOT:Yükselen Koç burcunun aşkta şanslı olduğu ay 5 Nisan ile 18 Nisan arasında hayalinde aşka mektup gönderebilir. Uygulama yapılırken bir tütsü yakmanızı tavsiye ederim. Tütsü çiçek kokusu olabilir.

Mektup Örneği: Beyaz bir kağıda beklediğiniz aşkı ya da var olan aşkınızla bütünleşmek için şu cümleleri kendi el yazınızla ana burcunuzun gün ya da gecesinde yazınız. (Koç burcu için Salı günü veya Cuma gecesi). Yazdığınız dilek kağıdını mavi zarfın içinde yastığınızın altında dört hafta boyunda bulundurmanız gerekir. 21 gün sonunda olumlu enerji aktif hale gelerek evrenle bağlantı kurar ve zemin hazırlamaya başlar.

Dilediğiniz Aşk İçin;’’Kendime güveniyorum, ben özel bir insanım. İnsanlar tarafından beğeniliyorum. Beklediğim aşkla büyüyorum. Onu tüm kalbimle, beynimle ve ruhumla kucaklamaya hazırım. Yeni aşk kalbime hoş geldin. Sevgime hoş geldin. Teşekkür ediyorum. İnançla ilgili olarak ‘’Allah’a şükrediyorum.’’ cümlesi de ilave edilebilir. Bu cümlelerin kağıda yedi defa yazılması şarttır.

Dileğinizdeki cümleleri desteklemek için Eama-ül Hüsna’dan ‘’Ya Vedüd Celle Celalühü’’ 101 kere her gün tespihle çekmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca Yasin-i Şerifi destekleyen ‘’Mübin’’ duasını Esma’nın bitiminde yedi defa okumanızı tavsiye ederim.

Var olan aşkla daha mutlu, huzurlu ilerlemek için de ‘’İlişkimde her şey sakin. Aşk, ışık, huzur ve uyum içinde her gün sevgimiz büyüyor. Beyaz ışık beni ve gerçek aşkımı koruyor.’’ cümlesini yedi defa beyaz kağıda yazıp, mavi bir zarf içinde yastığınızın altında bulundurun. Dileğiniz yukarıda belirtmiş olduğum Esma-ül Hüsna ile birlikte duasını aynı şekilde uygulayabilirsiniz.

Yazdığınız dilek mektubunun size dilediğiniz doğrultuda cevap vermesi dileğimle…

BEREKET ve BOLLUK İÇİN

sanstilsimlari
NOT:Yükselen Yengeç burcunun şanslı aylarından bir tanesi 28 Temmuz ile 10 Ağustos arasında, kendi burcunun günü ve gecesi olan Pazartesi günü ya da Salı gecesinde, bereket ve bolluk için uygulaması gereken yöntem; aynı ebatta yedi adet anahtar ile mor bir kese veya yeşil bir kese edinilir. Beyaz bir kağıdın üzerinde anahtarların uçları birbirine bakacak şekilde yukarıdaki resimdeki gibi çizilir. Her anahtar boşluğuna bolluk ve bereket için dileğinizi yazın. Toplamda yedi adet boşluk olacağı için dileğinizi yedi kere yazmış olacaksınız. ‘’Maddi kaynaklar bana hızla akıyor. Para kasamda, cüzdanımda, çantamda büyüyor. Büyüdükçe almayı da vermeyi de biliyorum. Bereket ve bolluk hoş geldin. Teşekkür ediyorum. Büyüdükçe almayı da vermeyi de biliyorum.’’ Dileyen inançla ilgili olarak Allah’a Şükrediyorum’’ cümlesini ilave edebilir.

Birinci anahtarı deniz, göl ya da akarsıya atınız. Atarken yukarıdaki olumlama cümlesini yedi defa tekrar etmeni gerekmektedir. İkinci anahtarı ayak basılmayan toprağa (saksıya ya da ağaç dibine) gömebilirsiniz. Üçüncü anahtar açık bir alanda ucuna mavi ya da yeşil bir iplik bağlanarak yüksek bir yerde dört hafta asılı tutulur. Dördüncü anahtara beyaz bir ip geçirilerek evinizin kapısının iç kısmında yüksek bir yerde asılı tutunuz. O hep asılı kalsın orada. Beşinci anahtara yeşil ya da mavi ip geçirip, iş yerinizde yüksek bir yerde ya da kasanızda bulundurun. Yedi anahtar resimlerinin arasına yazdığınız yedi dilek kağıdını katlayıp altıncı anahtarla birlikte mor ya da yeşil kese içine koyup çantanızda bulundurun. Yedinci anahtarı dilediğiniz bir zincir ile kolye olarak boynunuza takarak teninize temas etmesini sağlayın. Her anahtar uygulaması yapılırken yedi defa olumlama cümlesi tekrar edilir.

Bunları desteklemek için Esma-üş Hüsna’dan ‘’Ya Rezzak Celle Celalühü’’ ismi 183 kere tekrar edilir. İsmi Şerife ‘’Kaf ve Nuh’un arasında mucizeler yaratan Ya Rabbim’’ cümlesi ile başlanması tavsiye edilir. Ayrıca bu duayı da dilediğiniz sayıda günlük yaşamınızda okuyabilirsiniz. ‘’La ilahe illallahül melikül hakkul mübin’’.

Olumlama cümleleri toplamda her gün yedi defa dört hafta tekrar edilir. 21 gün sonunda olumlu enerji aktif hale gelerek evrenle bağlantı kurar ve zemin hazırlamaya başlar.

İlk uygulama yapılırken birinci gün, tek bir tütsü yakmanızı tavsiye ederim. Tütsü çiçek kokusu olabilir.

Anahtarlarınızın bereket ve bolluk kapılarını açması, sizi refaha ulaştırması dileğimle…

ŞANS GETİRECEK NESNEYE ENERJİ YÜKLEME

sanstilsimlari-2
 

NOT:Yükselen Oğlak burcunun altın vuruş yapacağı şanslı aylar 28 Aralık 15 Ocak döneminde parayı çekmek için uygulayacakları yöntem;Yukarıdaki şekli beyaz bir kağıda çizin. Toprak yazısının üstüne biraz tuz, hava yazısının üstüne biraz çiçek tütsüsü koyun, ateş yazan kısma mavi bir mum koyun, su yazısının üstüne beyaz bir fincan içinde gülsuyu koyun. Ortasına da mor bir ametis taşı ya da metal bir para yerleştirirseniz sert zemini yumuşatmasını sağlayarak nesnelerin uyumunu dengeleyebilirsiniz. Havanın suya yansıması, toprağın havayla birleşmesi, ateşin havayla buluşması nesneler üzerinde etkin hale gelmesini sağlayacaktır.

Cumartesi günü ya da Pazar gecesi bu çalışma için uygun zamanlardır. Uygulamaya başlarken kuzey yönünü seçin. Kağıdın üzerindeki tütsüyü ve mumu açık bir alanda ya da mekan içinde uygulama yapılırken hava ile teneffüs etmesi için pencerenin açık olması gerekir. Çalışmanızı belden yukarıda olmak şartıyla masa üzerinde gerçekleştiriniz. Ametis taşı ya da metal paranızı elinize alın ve niyetinizi yüksek bir sesle söyleyin ‘’Dört elementin gücüyle, bu nesneye kendi enerjimi ve evrenin enerjisini yüklüyorum.’’ deyin. Ardından tüm dilediğinizi yedi kere zihninizden geçirin. Bu enerji yükleme en az 5-10 dakika olmalıdır. Niyetiniz şu şekilde olmalı ‘’hava taşısın, ateş parayı bana getirsin, para bana su gibi aksın. Tüm kapılar bana doğru açılsın’’cümlelerini söyleyiniz. İşlem bittikten sonra bu dört elementin tam ortasına nesnenizi koyun. Çalışmayı bitirirken içine yüklediğiniz enerjiyi mühürlemek için bir kere ‘’+’’ şeklini kağıdın orta kısmına çizin. Bu enerjiyi mühürlemenize yardımcı olacaktır.

Çalışmayı bitirdikten sonra teşekkür edin ve Allah’a şükredin. Böylece enerji belirlediğiniz nesneye yüklenmiş olacak. Yanan mum posalarını ve tuzu deniz ya da akarsuya atınız. Tütsü posalarını saksıya gömünüz, gülsuyunu saksıya dökünüz metal parayı ya da ametis taşını evde ya da iş yerinde bulunan aynaya yakın bir yerde bulundurun. Bu çalışmaya artık ikinci günden itibaren yüklediğiniz ametis ya da parayı avucunuza alarak avucunuzda kullandığınız olumlama cümlelerini yedi kere tekrar edin. Ayrıca bu çalışmayı destekleyen Esma-ül Hüsna’daki isimlerden ‘’Ya Muğni Celle Celalühü’’ esmasını 101 kere tespihle tekrar edip çalışmanızı güçlendirebilirsiniz.

Para getirecek kapılarınızın dört elementin etkisiyle ardına kadar açılması dileğimle…