YENİ YILIN SÜPRİZLERİ

2017 YILININ SÜPRİZLERİ

 

 MERHABA;yeniyilinsuprizleri

Astroloji yol gösterici görevini üstlenerek deneyimlerinizi ve yaşamınıza  açılan yeni kapılarda nasıl birleştirici olacağı konusunda rehberlik eder. Manevi yönünüzün ve araştırmacı kimliğinizin geliştiği bu yılda sorumluluklarınız artarken yılın ilk güneş tutulması 26 Şubat  Balık burcunda gerçekleşecek.Mahşerin üç atlısı Mars,Uranüs,Neptün kavuşumuyla etkili olacak.Kontrolsüz olaylar, otoritenin getirdiği etkileriyle Mart ayında üzerinizde oluşturduğu baskısını fazlası ile hissettirecek. Bu güneş tutulması doğrularla yol almak isterken yanlışlarla  mücadele etmek zorunda kalacağınız zorlu bir süreçtir. İş ve aşk hayatınızda dengelerin değişimi bu sürecin başlama noktası olacak. Karmakarışıklığın tam ortasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Bu yıl duygusal anlar yaşamanıza tanıklık etse de birçok olaylar karşısında çözüm odaklı olmanız için sınavdan geçirecek.

29 Aralık-27 Ocak:Yeni ay Oğlak burcuna geçişiyle aydınlanma ve sezgisel gücünüzün artması yeni bir bakış açısıyla  var olan yeteneklerinizin keşfiyle birlikte potansiyel güçlenmeyi de beraberinde getirecek.Ruhun güçlenip,mücadeleci ve sorumluklarınızla yaşam yolculuğunuza  yeni bir sayfa açarak başlıyorsunuz..

12 Ocak :Yengeç dolunay duygusal yapınızı ve hayal gücünüzü etkisi altına alıp,yanlış kararlara sürüklenip,baskı altında hissettirebilir.Yaşam sürecinizde alacağınız kararlarda daha dikkatli ve bulunduğunuz olay ve konularda detaycı tarafınızla analizleriniz sizi doğruyu görmenize yardımcı olacaktır.Yanlışlar ve doğrular bizi biz yapar.Olgunlaşıp,zaman içinde demleniriz.Bu  dönem daha hassas olmanız gerekiyor..

28 Ocak:Yeniay Kova burcuna geçişiyle geçmişte fark edip,üzerinde durmadığınız konular ve olaylarla yüzleşme içine girebilir.Ne kadar görmemezlikten gelinse de  çözüme gitmek için doğru bir zamanı işaret ediyor…

11 Şubat: Aslan burcunda ay tutulması hakimiyet ve oto kontrolcü tarafınızı harekete geçirecek. Konu ve olaylara başka bir bakış açıyla gözlemleyeceksiniz.Fark etmediğiniz pek çok olayları ve konuları incelemeye alıp,güvenli bir yolda yürümeye devam edeceksiniz.

26 Şubat Balık burcundaki güneş tutulması çok etkili bir tutulma olup,etkileri  19 Nisan’a kadar devam edecek.Öfke patlamaları yer yer bizleri ateş üstünde dans ettirebilir.Beklenmedik olay ve durumlar karşısında yapıcı,onarıcı davranışlarınızın geri dönüşleri olumlu yönde yol almanıza yardımcı olacaktır.Bir taraftan da saklı gizli ne varsa ortaya çıkartacak..

3 Mart’ta başlayan ve 15 Nisan kadar gerileme süreci içine giren Venüs bitişlerin yada yeni başlangıçlar için beklemede kalmanız gereken önemli gezegen hareketidir.Yeni birliktelikler ve var olan ilişki bitirmek için doğru bir zaman dilimi olmadığını işaret etmektedir.Gerçekleşecek olan ay tutulması duygusal yönde etkili olurken iş hayatlarınızda sürpriz gelişmelerin habercisi olacak. Üzerinizde aydınlanmanın verdiği gücüyle  geçmişin izlerini silmeniz  için güvenli zemin oluşması için yapıcı ve destekçi rolünü oynayacak. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlama özelliği ile çıkışı

göstererek kılavuzluk yapacak. Bu ay da sorumluluk alma, eğitim gibi pek çok alanda tecrübelerinizle yeni adımlar atmanız azim duygularınızı güçlendirecek. Evlilik kararlarının alınması diğer tarafta bitişlerin habercisi olurken zorlanacağınız olayların da habercisi bu tutulma…

12 Mart:Başakta dolunay plan ve projelerinizi gözden geçirip,harekete geçmek için beklemede kalmalısınız..Aceleci kararlarınızla geri dönüşü olmayan karmaşanın içine sürüklenebilirsiniz.Dolunay istek,arzu,hırs duygularını harekete geçirebilir.Yakıcı kasıp kavuran hırs tutkusu  esir alabilir.Israrcı ve tek taraflı bakış açısıyla değil daha geniş çerçeveden bakıp,sabırlı olmalısınız.Enerji yükselmelerinin yaşanacağı bu ayda sabrınız yol gösterici olacaktır..

28 Mart ;Koç burcunda yeni ay ruh özgürce hareket etmek isteyecek.Mücadeleci ve özgüven duygularının yanında içinizden geldiği gibi konuşma isteği ve hareketli iletken enerji yükleyecek., Cesaret aşıyla durmak yok yola devam kararlarının verileceği güzel bir zaman dilimidir.

11 Nisan :Terazi burcunda dolunay hukuksal ve resmi evrakların gündeme gelmesi sonuç bekleyen cevaplarda netlik kazanacak.Ekonamik açıdan beklenmedik olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Borç alma yada harcamalarda dikkat etmeniz gerekiyor..Sağ vurup,sol gösterecek…

26 Nisan:Boğa burcunda yeni ayda sert ve kaygan zeminde yürütebilir.Bu gün ve gelecek için yeni kararlar almanız gerekebilir.Yenilikçi tarafınızla  belirsizliklerin üstesinden gelebilirsiniz..

11 Mayıs:Akrep Burcunda dolunay ruh yapınızı etkisi altına alıp,komple teorileri üretebilir,duygularınızda iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz..Konuşmalarınızda terazinin ölçüsünü kaçırmamak gerekiyor.Dostluklarınızı ve sevginizi sınavdan geçirecek.Yapıcı ve onarıcı tarafınız olan sevgi aşınız her daim kalbinizde olsun…

25 Mayıs:ikizlerde burcunda yeniay, sosyal alanda iletişim gücünüzü güçlendirirken fikirleriniz önem kazanarak büyük bir arenada zaferimizi kutlayabilirsiniz. Yeni fırsatlarla keşfedilmeye hazır olun…

9 Haziran:Yay burcunda dolunay  yatırım fırsatları bulup, iş alanlarında hedeflerinize ulaşmak için şartlar fazlasıyla bonkör olacak. Seçimlerinizle olumlu yönde ilerleme kaydedeceksiniz. Kariyer fırsatı yakalayıp, aşk hayatınızda hızlı kararlar alarak evlilik yapabilirler. Evli yay burçları eşlerine tekrar yeniden nikah tazeleme teklifi yapıp sevgi ve aşklarına heyecan katacaklar…

24 Haziran:Yengeç burcunda yeni ay kendinize dönük iç dünyanıza seyahat ederek yaşanmışlıklarınızı terazinin dengesinde tartıp, hesaplarınızı bitirmiş olarak elinizdekilere sahip çıkacaksınız. Bu gün ve gelecek için yeni kararlar almanızı sağlayacak.

9 Temmuz:Oğlak burcunda dolunay yarım kalmış işleriniz ve eksikliklerinizi tamamlamanız için fırsatlar yaratacak. Yeni iş ilanları için hareket edebilir. Girişimci ruhunuzun güçlü olduğu bu dönemde her şeyi gözden geçirip, hazırlıklarınızın tam olmasına dikkat ediniz. Gelişmeler olumlu yönde ilerleyecek…

23 Temmuz:Aslan burcunda yeni ay ruh ve beden sağlığınızı etkisi altına alabilir. Sağlığınıza önem verip, sağlıklı beslenme ve spor gibi aktiviteler içinde olup, sağlam kafa sağlam vücutla yaşam yolculuğunuza emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

7 Ağustos:Kova burcunda ay tutulması medya ve sosyal alanda fark edilmeniz için pozitif zemin hazırlıyor. Şans ve şöhret kapıları size bu yönde fazlası ile cömert olacak. Yurt dışı bağlantıları kurup ,hem  iş, hem seyahat etme fırsatları elde edecekler. Bekar kovaların da aşk kapısını çalacak karşılıklı duygularla güzel birliktelik kararları alınacak. İlerleyen zamanda evlilikle anlam kazanacak.

21 Ağustos :Aslan burcunda güneş tutulması pek çok  konuda cevap bulamadığınız soruların  çözümlenmesine  yardımcı olup,birazda olsa nefes almanız için güneş enerjisini üstünüzde hissettirecek.Yapınızı güçlü kılan özelliklerinizle yaşam haritanızda rüzgar olumlu yönde esecek..

6 Eylül:Balıkta dolunay: duygusal farkındalıklarınızla birlikte arınma dönemine giriyorsunuz. Olaylar karşısında iyileştirici özelliğiniz ön plana çıkacak. Birleştirici ve uzlaşmacı yönünüz güçlü yaşamanın güzelliğine güzellik katacak. Yardımlaşma ve dayanışma içerisinde önemli rol üstleneceksiniz.

20 Eylül :Başak burcunda yeni ay yeni sosyal alanda iletişimde güçlü bağlar kurmanızı sağlayacak. Toplumda bireylerle fikir ayrılıklarından oluşan anlaşmazlıkların yerine sağlıklı iletişimler kuracaksınız..

5 Ekim :Koç burcunda dolunay üzerinizde hissettiğiniz baskının kaynağını bulmanıza ve pek çok  yüklerden kurtulmanız için zemin hazırlıyor.İstemediğiniz hiç bir şey için evet cevabının yerine hayır diyeceksiniz.Yaşamınızda pek çok konular netlik kazacak.

19 Ekim:Terazi burcunda yeni ayda şans kapıları sonuna kadar açılacak.Size altın tepside sunulan aşk iş fırsatları ile adım adım zirve ve cesareti işaret edecek.Bu ay verilen kararların geri dönüşleri yüzünüzü güldürecek.Mutluluk, huzur bir arada meşk halinde olacak.Geçmişi silip,geleceğinizi yeniden yazacaksınız.Bekleyen pek çok resmi evrak ve hukuksal konular olumlu cevaplarla neticelenecek.

4 Kasım:Boğa burcunda dolunay yeni bir düzeni kabul etmede zorlanabilirsiniz.Ne kadar çabuk yeniyi kabul ederseniz yaşamanızda rahat yol almanız kolaylaşabilir.Her akşamın sabahı yeni bir başlangıçları getirir.Evren  yapıcı enerjiyle yaşama tutunmanız için varlığıyla nakış gibi işleyecek.

18 Kasım:Akrep burcunda yeni ayda  kendinizi ifade etmekte zorlanabilir.Aldığınız kararların doğruluğunu test etmeden hareket etmemelisiniz.Harekete geçmek için doğru bir zaman dilimi olmayacak.Yaratıcı zekanızı güçlü kılan kalbinizin sesine kulak veriniz.Aralık ilk haftası doğru iletişim kurmanız için fırsat yaratacak.

3 Aralık ;İkizler burcunda dolunay kendinizi özgürce ifade etme fırsatları ve yaşanmışlıkların deneyimleriyle doğru zamanda güçlenmiş yapınızla hedeflerinize ulaşmanızda etken  olacaktır.Her bitiş yeni başlangıç kapısı açar.Mutlaka her oluşun bir sebebi vardır.Gerçekler her zaman aslını yaşatır.Sabır bize biz olmayı öğretir.Süprizlerle  dolu bir ay olacak…

18 Aralık:Yay burcunda yeni ay pozitif enerjinin iletken olduğu ve hareketli olayların gündeme geleceğini işaret etmektedir.Yaşamınızda doğru bildiğiniz  değerlerinize  sahip çıkmanızı hatırlatacak.Birlik ve beraberliğin güç kazanması için tek yürekte binlerce sevginin birleşmesi için yeni ay enerjisiyle  yardım edecek.

2017 MERKÜR GERİLEMESİNİN ÜZERİMİZDE YARATTIĞI ETKİLERİ

2017 Merkür geri hareketi yaşamınızda  zor anların yaşanmasına sebep verdiğini yıkıcı ve olumsuz yönleriyle adını duyduğumuzda ezber bozan gezegenlerden biridir.Merkür retroları kendinizi ifade etmekte hem zorlanıp,yanlış anlaşılmalara sebep verirken elektronik aletlerin bozulması,iletişim aletlerinde özellikle arza ve çalışmaması,kişiler yada yaşadığımız güncel olaylar üzerinde komple teorileri ve asılsız senaryoların üretilmesi,iş anlaşmaların bozulmasında etkili bir gezegenimizdir.Merkür düz hareketine döndüğünde pek çok konuda yanlışlar gün yüzüne çıkar.Onarmak ve yeniden gözden geçirmek için zemin hazırlar.Merkür geri hareketlerini dikkate almamız pek çok konuda hareket etmeden süreci analiz edip,koşulların iyileşmesini beklemelisiniz.

2017 Merkür Gerileme Tarihleri

19 Aralık 2016 geri hareketi başlayıp,2017 Ocak 8 (oğlak/yay)düz hareketine geçiyor.

9 Nisan-2017 (boğa) geri hareketi başlayıp,2017 Mayıs 3 (koç) düz hareketine geçiyor.

13 Ağustos-2017 (aslan) geri hareketi başlayıp,5 Eylül 2017 (başak) düz hareketine geçiyor.

 

turk-bayragi-45         2017 TÜRKİYENİN GÜNDEMİNDE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER

Türkiye Cumhuriyetinin Kuruluş Tarihi (29 Ekim 1923) Burcu :Akrep,Yükselen    Burcu:Yengeç, Ay Burcu:İkizler

Türkiye 2017 yılında Satürn gezegeni akrep burcu üzerinde geçmişin izlerinin silinmesi için sağlam bir zeminde onarıcı ve iyileştirici özellikleriyle yeni bir başlangıca hazırlayacak.Duygusal davranışların yerine mantık ve özgüven duygusuyla barışı görev edinip,dünya arenasında gündeme oturacak.İçsel konulara çözüm üretmek için adım atacak.Türkiye için şubat ve ağustos ayındaki güneş tutulmaları duygusal enerjilerin yükselmesine sebep verebilir.Uzlaşmacı tarafının ön planda olması bu zor süreçte olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olabilir.Uranüs gezegeni duygusal hareketin zarar vereceğini işaret ediyor.Fikir ayrılıklarının yerine birlik ve beraberliğimiz için radikal kararlarla çözüm üretebilecek güçlü bir yapı taşına sahiptir.Ekonamide yaşanacak beklenmedik olaylar kriz habercisi olabilir.Bu dönem bizi biz yapan değerlerimizle iyi niyetle yaklaşımlar kazanımlar getirecek.Bu yıl aydınlanma ve deneyimleriyle farklı bir yöne doğru yol alabilir.Dış ülkelerle olan ilişkilerinde uzlaşmacı tarafıyla sorunların çözümlenmesi için olumlu yönde gelişmeler yaşanacak.

Yeni Yılda tüm güzel dileklerimizin  gerçekleşmesi dileğiyle…. Sevgiler….

 

2016 YILININ SÜPRİZLERİ

yeniyilinsuprizleri

 

MERHABA;

Her yeni yıl hayatımızda yeni başlangıçlara kapı açar. Her yeni kapı da bizlere deneyimler kazandırır. Astroloji de tam bu noktada yol gösterici görevini üstlenerek deneyimlerimizi ve açılan yeni kapılarda nasıl birleştirici olacağım konusunda rehberlik eder. Manevi yönümüzün ve araştırmacı kimliğimizin geliştiği bu yılda sorumluluklarımız artarken yılın ilk güneş tutulması 9 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek. Dini konularda farkındalıklarımız artacak. Sosyal alanlarda kontrolsüz olaylar, otoritenin getirdiği etkileri üzerimizde fazlası ile hissettirecek. Bu güneş tutulması doğada oluşabilecek depremlerin artmasına sebep verebilir. İş ve aşk hayatımızda dengelerin değişimi bu sürecin başlama noktası olacak. Karmakarışıklığın tam ortasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Bu yıl bizlerin duygusal anlar yaşamamıza tanıklık etse de birçok olaylar karşısında çözüm odaklı olmamız için sınavdan geçirecek.

Uzun bekleyişleri sona erecek olan İkizler burçlarının hasat zamanı geldi. Verimli bir dönem içerisinde olup, iş hayatlarında ön plana çıkıp, yeni fırsatlar yakalayacaklar. Bu yıl sizlere şans kapılarınızı sonuna kadar açacak.

23 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması duygusal yönde etkili olurken iş hayatlarımızda sürpriz gelişmelerin habercisi olacak. Üzerimizden aydınlanma ve geçmişin izlerini silmemiz için güvenli zemin oluşması için yapıcı ve destekçi rolünü oynayacak. Kendimizi güvende hissetmemizi sağlama özelliği ile çıkışı göstererek kılavuzluk yapacak. Bu ay da sorumluluk alma, eğitim gibi pek çok alanda tecrübelerinizle yeni adımlar atmanız azim duygularınızı güçlendirecek. Evlilik kararlarının alınması diğer tarafta bitişlerin habercisi olurken zorlanacağımız olayların da habercisi bu tutulma…

Koç burcunda 7 Nisan’da gerçekleşecek olan yeni ayın doğuşu, hayatımızda plan ve projeleri harekete geçirmenin doğru bir zaman dilimi olduğunu işaret etmektedir. Yeni birlikteliklerle duyguların karşılık bulacağı ve aşkın kalplere dokunuşu, sevginin tamamlanması baharın müjdesini veren mutluluk dolu günler…

Akrep-Boğa ekseninde 22 Nisan’da oluşacak dolunay, istek, arzu, hırs duygularının yalın ayak ateşin üstünde bizlere dans ettirecek. Yakıcı kasıp kavuran hırs tutkusu bizi esir alabilir. İş ve aşk, aile konularında ısrarcı ve olmadık komplo teorileri kurmanız tek taraflı bakış açısı ile değil daha geniş çerçeveden bakıp, sakinliğimizi korumalıyız..

Boğa burcunda 6 Mayıs’ta gerçekleşecek yeni ayın doğuşu, ekonomik konularda etkili olup, maddi kayıplar vermenize sebep verebilir. Yatırım ve maddi harcamaların dikkat edilmesi gereken önemli bir tutulmadır. En az risk almanız ve sizi ileriye dönük zamanlarda yapacağınız yeni atılımlar için parayı elde tutmanız gerekiyor…

İkizler burcunda 5 Haziran’da gerçekleşecek yeni ayın doğuşu, sosyal alanda iletişim gücünüzü güçlendirirken fikirleriniz önem kazanarak büyük bir arenada zaferinizi kutlayabilirsiniz. Yeni fırsatlarla keşfedilmeye hazır olun…

Yeni ayın yönetici Merkür-Boğa burcunda ilerlemesi ve geri harekette hazır bekleyen Mars 9 Haziran’da karşıtlık yapması ruh durumuzu etkileyebilir. Maddi olarak dikkatli olmanız gereken bir karşıt etkileme yeni arayışlar içine sokabilir. Doğru bir zaman değildir. Yengeç burcunda 4 Temmuz’da gerçekleşecek olan yeni ayın doğuşu, kendimize dönük iç dünyamıza seyahat ederek yaşanmışlıklarımızı terazinin dengesinde tartıp, hesaplarımızı bitirmiş olarak elimizdekilere sahip çıkacağız. Bu gün ve gelecek için yeni kararlar almamızı sağlayacak. Değerlerimize sahip çıkma ve geçmişimizi hatırlama bizi biz yapan manevi duygularla hayatımızı süzgeçten geçireceğiz..

Oğlak burcunda 20 Temmuz’da gerçekleşecek dolunay yaşadığımız hayatta, toplumda neredeyiz sorusunuz sormamızı sağlayacak. Sorunlarımızın farkına varıp, yenilikçi olmamız için bizlere fırsat kapıları açılacak. Bu tutulma ezberimizi bozarak değişime uyum sağlamamıza yardımcı olurken eğitim ve iş içerisinde kariyer planlarımızı gerçekleştirebiliriz. Potansiyel yeteneklerinizin fark edilip, sosyal alanlarda dikkatleri üzerinize çekerek değişim ruhunuz göz dolduracak..

Başak burcunda 1 Eylül’de gerçekleşecek güneş tutulması bizlere rahat bir nefes alıp, hayatımızı kolaylaştıracak. Geleceğimizin yapılanmasında belirsizliklerin ortadan kalkmasını sağlayacak. Sağlam yolda yürümemiz için yaşam haritamızda rüzgarın olumlu yönde esmesi için bereket, düzen, disiplinin ve güçlü olmamız için yapı taşlarımızın inşası için çalışacak.

Başak burçları için sürpriz gelişmeler olacak. Bekledikleri iş ve kariyerlerinde fırsat kapıları açılacak. Bu süreç sizleri fazlası ile ödüllendirecek. Evli başaklar yeni bir çocuk müjdesi ile taçlandırılıp, mutluluğunuz kat kat artacak…

Koç burçları için kapalı kapılar sonuna kadar açılacak. Aktif ve potansiyel güçlerine güç katarak liderlik vasfını elinde tutacak. Özgür ruhu dokunduğu yerde güç ve cesareti işaret edecek. Durmak yok yola devam kararları alacak…

Terazi burçları da bu dönemde şans kapılarında altın tepside sunulan aşk ve iş fırsatları ile adım adım zirveye çıkacaklar. Venüs aşk oklarını tam on ikiden vuracak. Mutlulukla huzuru bir arada yaşayacaklar. Geçmişi silip geleceklerini yeniden yazacaklar…

Mars-Satürn kavuşumunda İkizler burçları aşka merhaba diyecekler. Aradığı diğer yarısını bulup, tamamlanacaklar. Akreplerde aşk hayatlarında tutkulu bir aşk güvercini kalbinizi çalacak. Bu aşk evlilik cüzdanı almanız için adım attıracak. Hayat arkadaşınızla mutlu günlere gülümseyeceksiniz..

Yatırım fırsatları bulup, iş alanlarında hedeflerinize ulaşmak için şartlar fazlasıyla bonkör olacak. Seçimleriyle olumlu yönde ilerleme kaydedecekler. Yay burçları kariyer fırsatı yakalayıp, aşk hayatlarında hızlı kararlar alarak evlilik yapabilirler. Evli yay burçları eşlerine tekrar yeniden nikah tazeleme teklifi yapıp sevgi ve aşklarına heyecan katacaklar…

Ağustos 14-25 Eylül’e kadar olan bu süreç ruh ve beden sağlığımızı etkisi altına alabilir. Sağlığımıza önem verip, sağlıklı beslenme ve spor gibi aktiviteler içinde olup, sağlam kafa sağlam vücutla yaşam yolculuğumuza emin adımlarla yürüyelim..

Balık burcunda 16 Eylül’de gerçekleşecek ay tutulması duygusal farkındalıklarla birlikte arınma dönemine giriyoruz. Olaylar karşısında iyileştirici özelliğimiz ön plana çıkacak. Birleştirici ve uzlaşmacı yönümüz güçlü yaşamanın güzelliğine güzellik katacak. Yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olacağız.

Oğlak burçları aşk konusunda şanslı olacaklar. Aile olma arzularına karşılık bulacaklar. Evlilik kararları alıp, uzun yıllar biz mutluyuz diyeceksiniz. İş hayatlarında beklentileriniz geçmiş yıllara göre başarı odaklı olup, fırsatlarla dolu gelecek kaygısı olmadan güvende olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Kova burçları için bu dönem medya ve sosyal alanda fark edilecekler. Şans ve şöhret kapıları size bu yönde fazlası ile cömert olacak. Yurt dışı bağlantıları kurup gem iş, hem seyahat etme fırsatları elde edecekler. Bekar kovaların da aşk kapısını çalacak karşılıklı duygularla güzel birliktelik kararları alınacak. İlerleyen zamanda evlilikle anlam kazanacak.

Balık burçları sosyal alanlarda aktif rol alacaklar. Yeni bir çevrenin içerisinde dostluklar kurulacak. Değişim geçmişi geçmişte bırakmanız için sizi yeni bir yola götürecek. Uyum sağlamanız zorluklar karşısında güçlü olmanıza destek verecektir. Kabullenme ve yön verme ışığınız olacaktır.

1 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ayın doğuşu, sosyal alanda iletişimde güçlü bağlar kurmanızı sağlayacak. Toplumda bireylerle fikir ayrılıklarından oluşan anlaşmazlıkların yerine sağlıklı iletişimler kuracağız.

30 Ekim’de Akrep burcunda yeni ayın doğuşu, kendimizi ifade edeceğimiz ve fikirlerin kabul göreceği günleri müjdeliyor. Gücümüzü özgürlükten alıp, azimli olmanın sonuçları bizlere başarı olarak geri dönecek..

14 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay güven duygularımızı test etmemize yardımcı olacak.

29 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek yeni ayın doğuşu, özgüven duygularımızı güçlendirecek. Beklentilerimize olumlu cevaplar alıp, harekete geçmek için bizlere şans tanıyacak..

Yeni ayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlerken ikili ilişkiler içinde olanlar evlilik yolunda adım atarak mutluluklarını uzun yıllara taşıyacaklar.

14 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunayda etkili olmanız için potansiyel gücünüz yükselmiş olup, değişimin öncüsü olarak iletişim, satış-pazarlama konularında bilgi birikimi ve tecrübelerimizle yola çıkarak yeni oluşumlarda yerimizi alabiliriz.

29 Aralık’ta oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ayın doğuşu, yeni ay Merkür’ün geri hareketiyle aynı zamanda yarım kalmış işlerimiz ve eksikliklerimizi tamamlamamız için fırsatlar yaratacak. Yeni iş ilanları için hareket edebilir. Girişimci ruhumuzun güçlü olduğu bu dönemde her şeyi gözden geçirip, hazırlıklarınızın tam olmasına dikkat ediniz. Gelişmeler olumlu yönde ilerleyerek yapıcı ve onarıcı olma özelliğinizle hayatımıza açılan yeni pencerelerde keşfedileceksiniz..