YILLIK BURÇ YORUMLARI 2017

2017 Yeni ay oğlak burcunda başlarken 1 Ocak’ta Mars/Neptün birleşimi ile ruhsal aydınlanma sürecine girdik. Yaşamımızda pek çok alanlarda sabır sınavı vereceğiz. 26 Şubat Balık burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması mahşerin üç atlısı olan Mars, Uranüs, Neptün kavuşumuyla etkili olacak. Mart ayında fazlasıyla üzerimizde oluşturduğu baskısını hissettirecek. Devam mı? Tamam mı? Sorularıyla karşı karşıya bırakacak. Doğrularınla yol almak isterken yanlış olanlarla mücadele etmek zorunda kalacağımız zor bir yıl diyebiliriz. Diğer taraftan zorlansak da ruh yeniden doğuşu yaşayacak. Farkındalıklarımız ve deneyimlerimizle güçlenmemize yardımcı olacak. 21 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması pek çok konuda cevap bulamadığımız soruların çözümüne yardımcı olup, biraz da olsa nefes almamız için güneş enerjisini hissettirecek. Yapımızı güçlü kılan özelliklerimizle yeni başlangıçlara doğru yol almaya devam edeceğiz. Yıllık burç yorumlarını gezegenlerin hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerini değerlendirerek yorumladım. 2017 yılında tüm dileklerimizin gerçekleşmesi dileğiyle… Sevgiler…

 

koc-yillikburcyorumlari KOÇ BURCU(21 Mart-20 Nisan)
Koç burçları 2017’de Mars tarafından yönetildikleri için hırs, bazen inatçı insanlar olarak bu yıl özellikle kariyerleri alanında geçerli olabilecek birçok deneyim bekliyor. Doğaları gereği sıkıntılarını kolay şekilde atabilen Koç burçları için kişisel ilişkilerde uyum ve aşk gözüküyor. Senenin başında iş yerlerinde bazı sorunlar yaşayabilirler. Ancak dürüst ve çalışkanlıkları sayesinde üstlerinin takdirini kazanmaları çok zaman almayacak. İş konusunda yaşayacakları stres yüzünden partnerleri ile bazı sorunlar yaşayabilirler.Sorunlar karşısında çözüm odaklı olup, daha sonra her şeyi dengeye oturtacaklar. Belki güçlerinin dibine ulaşacaklar ancak bu tür deneyimler sonrasında çok daha güçlü hale gelecekler. Yazın ihtiyaçları olan tek şey iki kişilik bir tatil. Bekar olan Koç burçları bu dönemde ideal bir partner ile tanışma şansına sahip olacaklar. İlişkisi olanlar ise küçük tartışmalar sonrasında uyumu yakalayacaklar. Eylül ayında yıldızların konumundan dolayı sağlıklarına dikkat etmeliler, önlemi hafife almamalılar. Bu yıl sonunda ilişkilerinde yeni bir enerji keşfedecek olan Koç burçları ailelerine de zaman ayırmayı ihmal etmemeliler. Geçen yılın olayları sizi birbirinize yaklaştırdı ve artık her şey iyiye gidecek. Yeni sporlar denemeli, kendinizi güzel şeylerle ödüllendirmelisiniz.

 

boga-yillikburcyorumlari BOĞA BURCU(21 Nisan-20 Mayıs)
Boğa burçları 2017’de “Venüs gezegeniyle bağlantılarından dolayı güzellik ve tazeliği temsil edecekler. Genellikle maddiyatçı ve her şeyde fayda arayan Boğa burçları aynı zamanda çok duygusal olacaklar ve ikileme düşecekler. Hedeflerinin peşinden kesin bir kararla koşacakları bir yıl geçirecekler. Tüm enerjilerini yeni deneyimlere harcayacaklar. Bu yıl hayatı çok yoğun yaşayacakları bir yıl olacak. Güven sorunları 2017’de de devam edecek olan boğalar yeni şeylere karşı bazen güvensiz yaklaşacaklar. Çok samimi ve hırslı olan Boğa burçları için bu yıl rekabet gözüküyor. İş hayatlarında rakip sevmeyen Boğalar için zorlu ve yorucu bir yıl olacak. Sadece kendi fikirlerine önem verdikleri için  bazı sorunlar yaşayabilirler. Dikkatli olmalı ve başka fikirlere de açık olmalılar. Bu inatçılıkları onları duygusuz gösterecek seviyeye gelecek gibi gözüküyor. En iyi olma çabaları sayesinde 2017 yılında iş hayatında çok iyi paralar kazanacaklar. İş hayatlarındaki koşturma onları zihinsel olarak zorlayacak. Zihinsel olarak zorlanan Boğalar fiziksel olarak da yorulmaktan epey kaçacaklar. Spora gitmek yerinde meditasyon ile kendilerine dinginlik sağlayabilirler. Bu yoğunlukta bekar boğalar hayatlarının aşkları ile iş dünyasında tanışacaklar ve bir Boğadan beklenmeyecek şekilde ani bir evlilik gözüküyor.

 

ikizler-yillikburcyorumlari İKİZLER BURCU (21 Mayıs-20 Haziran)
İkizler burcu 2017 yılının özellikle ikinci yarısında çok mutlu olacaklar. Merkür gezegeni tarafından yönetilen İkizler genellikle hassas kişilerdir. İlişkilerinde bu hassasiyet sayesinde bu yıl içerisinde çok yol alacaklar. Kariyerlerinde iyileşme yaz aylarında gelecek. 2016’nın olumsuz deneyimlerinden bile çok olumlu ve anlamlı dersler çıkarttıkları için bu yıl onlar için çok daha güçlü geçecek. İç huzurlarını bulacaklar. En yakın arkadaşlarının arasındaki uyumun nedeni olacaklar. Ufak tefek anlaşmazlıklar onlar sayesinde en başından savuşturulacak. Uzlaşma her şeyi en başından çözecek. Yapacakları iyilikler yılın ikinci yarısında onlara çok daha büyük geri dönecek. Bu yılın ilk yarısında hiçbir şeye karışmamak yerine işinizi korumanızı tavsiye ediyoruz. Sizin zamanınız gelecek. Bir ihtilaf içine girerseniz sakinliğinizi korumanız ve öfkenizi kontrol altında tutmanız önemli olacaktır. Tartışmanın sıcaklığında daha sonra pişman olabileceğiniz kelimeler kullanabilirsiniz. Bu yıl iyi bir döneme giriyorsunuz. Özellikle de kariyer anlamında hedeflerinize ulaşıyorsunuz. Pozitif ruh haliniz özel yaşamınızda da etkili olacak. Eğer şimdiye kadar doğru kişiyi bulamadıysanız bu yıl tetikte olmalısınız. Ağustos ayı yıldızlar sizin için en doğru aşk konumunda olacak.

 

yengec-yillikburcyorumlari YENGEÇ BURCU(21 Haziran-22 Temmuz)
 Yengeç burcu 2017’de Ay’ın yönetimi altında olacaklar. Genellikle hassas, duygu temelli ve empatik olan yengeçler bu yılı hiç kolay geçirmeyecekler. Özellikle yıl sonuna doğru. Bununla birlikte ilişkilerde pozitif enerji bekleyebilirler. Kariyerleriyle ilgili olarak büyük dalgalanmalar yerine pasif olmaya hazır olun. Bu yıl kişiliğinizle ilgili ilerleme sizi es geçmeyecek, her şeyin ötesinde olgunlaşmanız devam edecek. 2017’nin başında iş yerinde yüksek bir çalışma temposu sürdüreceksiniz ve iş yerinde ödüller bekleyebilirsiniz. Diğer yandan eve beraberinizde iş getirmek gerçekten iyi bir fikir değil. Bunun yerine boş zamanınızı ailenizle ve sevdiklerinizle geçirmelisiniz. Ayrıca rahatlamak için de biraz zamana ihtiyacınız var. Baharın gelmesiyle birlikte müthiş bir pozitiflik içinde olacaksınız. Ancak bu mükemmel balonun içinde yaşarken dış dünyayı da unutmamalısınız. Düzenli ilişkileri olan yengeç burçları bu yıl içinde evlenecekler. Sosyal hayatlarına eşleriyle birlikte daha uyumlu devam edecek ve daha büyük zevk alacaklar. Yazın yapacağınız çiftler tatilinizden sonra motivasyonları yükselmiş olacak. Eylül ayında kariyerinizde önemli değişiklikler yapmak için son bir şansınız var, fırsatı kaçırmayın. Şansınızın en açık olduğu dönem gibi duruyor.
aslan-yillikburcyorumlari ASLAN BURCU(23 Temmuz-23 Ağustos)
Aslan burcu 2017’nin ilk yarısında daha çok ilişkilerine odaklanacaklar. Ancak kariyerlerinden de başarı eksik olmayacak. Sonbaharda çok uygun bir teklif alacaklar. Güneş tarafından yönetilen aslanlar otoriterlikleri sayesinde bazı zorlukların üstesinden çok kolay gelecekler. İç huzuru bulabilecekler. Mart 2017 ruh eşlerini bulmaları için mükemmel bir zaman. Yıldızlar aşk için en doğru konumda olacak. Zaten ilişkisi olan aslanlar ise Mart ayında sürpriz evlilik kararları alabilirler.  Her şey planladıkları gibi gidecek. Bu sessiz ve istikrarlı dönemi uzun vadeli sorunlarınızın üzerine eğilmek için kullanın. Etkin olarak dinlenmek için de zaman ayırın. Yeni yılla birlikte burç yorumu daha dikkatli olmanızı önerir. Aslan yeni bir ilişki nedeniyle önemli olayları kaçırmamalıdır. Ayaklarınızı hala yere sağlam bir şekilde basmanız önemlidir. Aksi takdirde yine karşınıza gelmeyecek kazançlı bir iş teklifini kaçırabilirsiniz.Bir şeyleri çok fazla zora sokmaya çalışmayın, bunun yerine her zaman her şeyin üzerinde tam denetime sahip olamayacağınız gerçeği ile barışmaya çalışın. Bunu anladığınız zaman çok daha iyi hissedeceksiniz ve daha fazla stres yaşamak zorunda kalmazsınız. Sağlığınıza da büyük özen gösterin, soğuk algınlığını bile yabana atmayın.

 

basak-yillikburcyorumlari BAŞAK BURCU(24 Ağustos-23 Eylül)
Başak burçları 2017’de Merkür’ün yönetimi altındadır. Çok çalışkan ve entelektüel olarak bu yılı geçirecekler özellikle yılın ortasında çok pozitif bir döneme giriyorlar. Yılın başında yapmakta olduğunuz işin hareketli gidişatında aynı zamanda ilişkiler alanında da önemli olaylarla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. En sonunda tüm engelleri aştıktan sonra pozitif değişikliklerle dolu istikrarlı bir dönem sizi bekliyor. Nihayet meditasyon için zamanınız olacak.Yönetici veya çalışma ortamı değişimi olabilir, ancak aynı zamanda para ile ilgili bir kriz olacak. Sizin için bu, görünüş itibariyle bir yığın zor iş demektir, çalışmak için boş zamanınızın birazından vazgeçmeyi düşünün. Bu ilişkinizde sorunlara neden olabilir. Partnerinizin şüpheciliğiyle karşılaşacaksınız. Haftada en az bir akşamı ayırmaya ve partnerinize vermeye çalışın, sorunların kısa sürede kaybolacağını göreceksiniz. İş yerinde önceki sorunların ardından durum sakinleşiyor ve sonunda doğada, sevdiklerinizle veya belki de eski bir arkadaşınızla bir şeyler içmeye bile gitmek için kullanabileceğiniz daha fazla zamanınız olacak. Kariyer alanınızdaki beklenmedik bir teklif heyecan verici olanakların kapısını açar. Ancak tüm risklere değip değmeyeceğini söylemek için artıları ve eksileri dikkatle tartmak önemlidir.

 

terazi-yillikburcyorumlari TERAZİ BURCU(24 Eylül-23 Ekim)

 

Terazi burçları 2017’de etkisi altında olduğu Venüs yüzünden sert bir konumda yıla başlayacak. Ama endişelenmesinler bu zor zamanı iyi ve kısa sürede geçirecekler. Böyle bir deneyimden sonra bir sonraki mücadele için daha güçlü ve hazır olacaklar. Kariyerlerinde güzel bir yükseliş terazileri bekliyor. İş hayatındaki başarılar sayesinde ödüllendirilecekler. Özel hayatınızda yıldızlar ağırlıklı olarak yılın başından itibaren pozitif enerji vaat ediyor. Yılın başında Teraziler oldukça heyecanlı olacak. Kış dinlenmesi tanıdık gelmiyor. Burcunuza göre bu dönemde uyum yaşayabilirsiniz ama aynı zamanda ilişkilerde büyük değişimler de olabilir, bu mutlu bir bir ilişki yaşayıp yaşamadığınıza ya da hala doğru kişiyi arayıp aramadığınıza bağlıdır. Şansınızla karşılaşmak ve toplum içine çıkmaktan korkmayın. Çevrenizdeki insanlar sizin pozitif enerji yaydığınızı görecekler. Kariyerde sadece sorunlara yola açacak olaylara çok fazla dahil olmanıza gerek yok. 2017 yazında kırılma noktası olacaktır. Teraziler bütün sorunları bir seferde çözmeye çalışacaklar. Ama sadece tüm görevleri ve işleri karıştırmış ve konumunuzu daha da zora sokmuş olursunuz. Yılın sonunda, durum sakinleştiği zaman geçmiş olayları değerlendirmeniz için bolca zamanınız olacaktır. Ayrıca boş zamanı partnerinize de ayırmalısınız, ne de olsa daha önce hak ettikleri miktarda zamanınız yoktu.

akrep-yillikburcyorumları AKREP BURCU(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burçları 2017’de macera ve deneyim dolu bir yıl geçirecekler. Pluto tarafından yönetilen akrepler onun etkisi ile utangaç ve tereddütlü bir yıl yaşayacaklar. Bu yıl kişiliğiniz ve belirli anlayışlarınızda sizi her zamankinden daha olgun ve daha dengeli hale getirecek bir gelişim ve iş yerinde ilerleme bekleyebilirsiniz. İlişkiler söz konusu olduğunda, bu alanda oldukça  istikrarlı olacaksınız. Yenilenen enerji ile 2017 yılının başlangıcına giriş yapacaksınız. Bu dönemde Akrepler kariyerlerine tam zamanlı odaklanırlarsa en iyisini yapacaklar. Hiçbir şey karşılıksız olmayacak ancak önce pek çok engelin üstesinden gelmeniz gerekecek. Daha tatlısı bunlardan sonra sizi bekleyen ödül olacaktır. Bu dönemde iş ilişkilerinde de çok başarılı olacaksınız. Üstlerinize ve arkadaşlarınıza olan cana yakın tutumunuz size hiç olmazsa övgü kazandıracaktır. Bahar aylarının gelmesi ile bekar kişiler avlanmaya gidebilirler, çok başarılı olacaklardır. Uzun tutku dolu bir gece ve de romantizm yaşayabilirler. Bir ilişki içinde olanlar ise uyum ve iyilik dolu istikrarlı bir dönem bekleyebilirler. 2017 yılı sonunda Akrep ilişkilerinde uyumu bekleyebilir, zamanınızı doğru şekilde düzenlemeyi yönetirseniz ve işiniz için yeterli çabayı gösterirseniz işte de başarıyı bekleyebilirsiniz ve bunu hak edersiniz. Sağlığınızla ilgili olarak yıldızlar çok olumlu bir konumda değildir. Soğuk algınlığı ve ufak yaralanmalardan sakının.

 

yay-yillikburcyorumlari YAY BURCU(23 Kasım-21 Aralık)
Yay burçları 2017’de hem kariyer hem özel hayatla ilgili çok istikrarlı olacaklar. Jüpiter’in etkisi altında olan yaylar kararlılık ve öz güven dolu bir yıl geçirecekler. Özellikle yılın ilk yarısında yıldızlar istikrarlı ve olumlu bir konumda olacağından -ilişkilerde bile. Ancak yılın ikinci yarısında bozulmalar yaşayabilirsiniz. 2017 yılının hemen başında çevrenizdeki birileri belki bir meslektaş, arkadaş ya da hatta partneriniz sıkıntı içinde olacak. Onlara yardım etmekte tereddüt etmeyin. Belki sırf bir cesaret sözü yeterli olacaktır, her halükarda kişi bu jesti asla unutmayacak. Çalışma dünyasında yüksek bir tempoya gireceksiniz ve bunu sürdürebileceksiniz. İş başarısına sahip olmakta birincisiniz. Sonbaharda, Yay ne yazık ki kariyerinde zorluklardan kaçınamayacak. Açıkçası yeterli dikkati sürdüremeyeceksiniz ve sonunda bir hata yaparsınız. Daha sonra başkaları hatanız ile uğraşmak zorunda kalacak ve herhangi bir açıklama duymak istemeyecekler. Bir başarısızlık döneminin ardından kesinlikle vazgeçmemelisiniz. Geçmiş olayları değerlendirin ve hatalarınızdan ders çıkarın; olumsuz deneyimler bile değerlidir. Burç yorumunuza göre 2017 yılının sonu Yaylar için zorlayıcı olacaktır. Ama en azından ilişkilerdeki anlaşmazlıklar yok olur böylece partnerinize ve ailenize destekleri için güvenebilirsiniz

 

oglak-yillikburcyorumlari OĞLAK BURCU(22 Aralık 2O Ocak)
Oğlak burçları 2017’de kariyerlerinde zirveye ulaşacaklar. Satürn’ün yönetimi altında olan Oğlaklar hırslarına yenik düşüp bazı başarısızlıklar yaşayabilirler. Özellikle yılın ikinci yarısında. Özellikle kişiliğiniz alanında pozitif enerji hissedeceksiniz. Ayrıca büyük bir gelişme yaşayacaksınız ve yeni bir iç barış bulacaksınız. Yeni dengeli bir kişi olarak her zamankinden daha iyisini yapacaksınız. Kariyerinizle ilgili olarak çok başarılı olacaksınız. Noel tatillerinden sonra bile temponuzu düşürmezsiniz, diğer meslektaşlarınıza karşı kolaylıkla galip gelebilirsiniz. Çalışmalarınızda ilerleme bekleyebilirsiniz, ardından nihayet daha fazla boş zamanınız olacaktır. 2017 yılının bahar ayları istikrarlı bir dönemi beraberinde getirecektir. Belki uzun süreli bir ilişki içinde bir kriz yaşayabilirsiniz, ama bu soğuk tavrın mazereti olamaz. Sorun hakkında açıkça konuşun, çözüldüğünü göreceksiniz. Sözde “sessiz tavır”la problem çözme yoluna kesinlikle gitmemelisiniz. Her ikiniz de denerseniz kayıp olan uyumu yakında bulacaksınız. Burcunuz özellikle 2017 yılının başlarında size seslenecek, yardımı gerçi çevirmemelisiniz. Strese aşırı maruz kalmak sağlığınıza zarar verebilir. İş yerinde her zamankinden daha fazla zaman harcamanız gerekebilir, ama en azından sorunlarınızı eve götürmemeye çalışın. Partnerinize yeterli ilgiyi gösterin, aksi takdirde problemler ortaya çıkabilir. Ayrıca partneriniz yokluğunuzun artmasını yanlış anlayabilir. Sağlığınıza da özen gösterin.

 

kova-yillikburcyorumlari KOVA BURCU(21 Ocak -18 Şubat)
Kova burcu 2017’de hassas bazı dönemler geçirecekler. Ancak Uranüs’ün etkisi altında oldukları için bu dönemlerin üstesinden azimleri sayesinde kolayca gelecekler. Yıldızlar 2017 yılının Kova burcu için hiç kolay olmayacağını söylüyorlar. Özellikle de yılın sonunda. Ancak kariyerinizde başarı bekleyebilirsiniz. İlişkilerde özellikle gelecek için planlama yaparken kullanılması gereken kararlılık ve pasiflikleridir. 2017 yılının başında kariyerinize yeterli ilgiyi vermezseniz burcunuza göre bu sadece sıkıntıya yol açacak. Dikkatiniz oldukça kolay dağıldığı için önemli haberleri, değişimleri veya bilgileri gözden kaçırabilirsiniz ve sonra telafi etmek için daha çok çalışmanız gerekecektir. Özellikle Mart ayında aile üyelerinin desteğine güvenebilirsiniz. Bu yılın sona ermesiyle birlikte durumlar sakin kalacak ve bu nedenle Noel zamanı civarında zamanınızı aileniz, partneriniz ve kendinize ayırabilirsiniz. İlişkilerdeki durumlar istikrarlı olacaktır. Bekar olanlar cesurca flört edebilir ve romantizmin tadını çıkarabilirler. Ayrıca geçmiş olaylar hakkında da düşüneceksiniz. Kova kişiliği 2017 yılında çok daha güçlü hale geliyor. Sağlığınızı düşünün ve önlem alın. Sıcaklıktaki sık değişiklikler vücudunuza iyi gelmeyecektir.

 

balik-yillikburcyorumlari BALIK BURCU(19 Şubat -2O Mart )
Balık burcu 2017’de çok duyarlı ve duygusal bir yıl geçirecekler. 2017 balıkları yeteneklerini sadece ilişkileri söz konusu olduğunda değil özellikle kariyerlerinde de kullanmaları için zorluyor. Geçen yıl burcunuz ve yıldızlar sizi huzurlu bir yola doğru götürüyordu, ancak bu yıl sadece belirli bir tane değil pek çok zorlukla karşı karşıya geleceksiniz. Özellikle de yaz geldiğinde. Yılın sonunda durumlar yine sakinleşecek ve Balıklar yeniden uyum ve konforun tadına varabilecekler.2017 yılının başlamasıyla birlikte işinizden eskiden olduğu gibi keyif almadığınızı görebilirsiniz. Burcunuzun öngörüsüne göre bunu değiştirme şansına sahip olacaksınız. Ancak riske değip değmeyeceğini değerlendirin. Yıldızlar bu dönemde çok istikrarlı değildir. Bahar aylarına kadar beklemeyi tercih etmelisiniz. 2017 yılı çok daha sessiz bir şekilde sona erecek. Balık bu süre içinde bir denge halinde kalacaktır. Bu süre yatırımlar ya da uzun vadeli planlamalar için uygundur. Uyumlarla rehavete kapılmayın. En yakın aile fertleri ile sorunlara karşı tetikte olun. Belki birileri bazı önemli bilgileri gizlemek isteyebilir. Daha fazlasını öğrenmek için öncelikle bir güven düzeyi oluşturmak zorundasınız. Ayrıca hali hazırda düşünceleriniz başka bir yönde odaklanacak olsa bile partnerinizi de unutmamalısınız. En azından bir adım atın, daha sonra karşılıklı uyumun keyfine varacaksınız.